KLAN ASSAMICI

BW Forum klanu Assamici


#1 2009-01-31 18:20:26

Legollas

Administrator

Coś o sobie...

To może ja zacznę...To standardowo na imię mam Marcin mam 17 lat...interesuje się sportem, grami komputerowymi i warhammer'em

Offline

 

#2 2009-01-31 19:33:37

Odoaker

Assassin

Re: Coś o sobie...

Tomek
19 lat, mieszkam w małej wiosce Krasiejów niedaleko Opola
jeszcze jestem studentem ale zobaczymy jak długo
zainteresowania to głównie sport :
piłka nożna ( ulubiony klub Bayern )  i f1 i skoki
i muzyka :
polsko niemiecki hh
dobry rock

Offline

 

#3 2009-01-31 19:38:40

QDiablo-GniewuQ

Moderator

Re: Coś o sobie...

Jacek
mam 22 lata
zamieszkuje w małym miasteczku pod nazwą Pomiechówek,położony koło nowego dworu mazowieckiego wojew mazowieckie.
Obecnie Pracuję, pracuje, pracuję...
w wolnym czasie lubię podłubać w moim aucie, jeżdzić na motorze i grać oczywiście na BW.

W razie kłopotów czy jakiej innej pierdółki można pisać do mnie na GG
GG: 3586842
pozdro

Offline

 

#4 2009-01-31 21:21:31

BlackSoulser

Moderator

Re: Coś o sobie...

Adrian dla znajomych Romek=D

Mam 18 lat mieszkam w dość dużej miejscowości o nazwie Pszenno to jest około 40km od Wrocławia.
Moją pasją jest sport, komputery, jedzenie ( lubię zarówno jeść jak i gotować ), kobiety no i oczywiście BW bo jakże by inaczej.

GG: 11367469
mam nadzieję że to forum pomoże nam tak jakby zżyć się jako klan

Offline

 

#5 2009-02-01 03:57:52

Biały

Assassin

Re: Coś o sobie...

Tomek, 23latka

Pochodzę z Katowic. Interesuję się samochodami (zwłaszcza BMW), ASG oraz leniuchowaniem. obecnie pracuję na szpitalu, choć pracowałem już jako mechanik samochodowy, murarz, glazurnik, kelner a nawet barman... lubię dobrą kuchnie, szybkie samochody, piękne kobiety (czasem można by rzec piękne samochody i szybkie kobiety:angel:) a nader wszystko imprezy. Muzyka?? Wychowałem się słuchając Liroy'a i paktofoniki, w szkole średniej techno w wersji hard, a aktualnie niema znaczenia jaka muzyka wpada do moich uszu, ważne w jakim towarzystwie jej słucham...

Offline

 

#6 2009-02-01 08:39:41

sit007

Moderator

Re: Coś o sobie...

Rafał 28 lat , mieszkam w Gdyni, szczesliwy posiadacz zony i 2 dzieci dlatego czasem mnie nie ma:d, lubie gry online , a z zaintreresowan to głownie informatyka, gg i telefon podalem jak by cos sie pilnego dzialo a mnie by nie bylo to mozna dzwonic zazwyczaj 24h pod telefonem

Offline

 

#7 2009-02-01 13:45:12

Yenna

Assassin

Re: Coś o sobie...

Agnieszka kobiet sie o wiek nie pyta ale niektorzy wiedza ile wiosen juz za mna ;p xD

obecnie na wygnaniu w Holandii i z ograniczonym dostepem do kompa ;] normalnie stacjonuje w Kielcach
nowy lap juz w drodze mozecie zaczac sie bac xD

zainteresowania? a mam ;p rozne i wszelakie ;p przede wszystkim muzyka bez niej nie da sie zyc rock, metal, punk ale rowniez dobry polski hh ;p
no i fantasy czytam, czytam, czytam, czasem pisze

to tyle na razie ;p
pozdr vampirki

Offline

 

#8 2009-02-01 16:55:10

qazoki

Assassin

Re: Coś o sobie...

Adam 29,5  obecnie mieszkam w małej wiosce na wschodzie polski ( OBSZA )  a pochodzę z wałbrzycha

obecnie pracuje przy meblach na zamówienie

zainteresowania to dawniej książki ( fantastyka  naukowa, horrory, i dobra sensacja )

obecnie nie bardzo mam czas na czytanie wiec czytam mniej ( KOD LEONARDA DAVINCI )

to na razie tyle jak coś to jeszcze dopisze



CHYBA STARY JESTEM ;-)

Offline

 

#9 2009-02-03 08:45:09

anis

Assassin

Re: Coś o sobie...

Jak ja mam na imię chyba nie muszę pisać albo muszę Ania ,   skąd jestem kuj-pom wystarczy wiek 22 no prawie 23

na chwile obecna studentka zaoczna i pracujaca


zainteresowania wszystko i nic

Ostatnio edytowany przez anis (2009-02-08 20:36:52)

Offline

 

#10 2009-02-09 19:38:24

Valler

Assassin

Re: Coś o sobie...

Przemek lat 18 mała miejscowośc o pięknej historii (Płock) super widoki polecam =] Niestety petrochemia ale no cóż =] Z zainteresowań to dobra muzyka (rock, punk , blues) Uczę się grac na gitarze =] Poznałem kogoś  na kim mi zależy. Spotkania z przyjaciółmi =] Kocham motory ale nie wiem czy mi rodzice pozwolą kupic =/ Ale życie jest piękne ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.srk-madhuri.pun.pl www.mzklan.pun.pl www.great-land.pun.pl www.wytypuj.pun.pl www.demo.pun.pl